Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податківці розповіли про можливість ведення КОРО в електронному вигляді

5 жовтня 2020, 16:30
803
0
Реклама

У столичному податковому відомстві також нагадали: у разі прийняття рішення про те, що у випадках виходу з ладу РРО або відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту належного підключення резервного РРО або включення електроенергії, суб'єкту господарювання надано право взагалі не реєструвати та не зберігати КОРО та розрахункові книжки

Ну і, звісно, суб'єкт господарювання має забезпечити збереження щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) в електронній формі не менш як 1095 днів з моменту звітування.

Для цього підприємство може розробити та затвердити внутрішнім документом порядок оприбуткування готівки в касах, де у т.ч. визначити місце зберігання щоденних Z-звітів КОРО.

До речі, "чекові" нововведення для РРОшників було розглянуто в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН "Нові форми фіскальних чеків: UPD від Мінфіну". Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: ІПК ГУ ДПС у м. Києві від 14.09.2020 р. № 3849/10/26-15-07-08-01-14/ІПК

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360:Бухгалтер. Отримайте тестовий доступ, щоб працювати легко та швидко.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини