Податківці назвали продукти, які єдинник вправі продавати без РРО чи програмного РРО

6.10.2020, 12:45
16076
0

Які товари дозволені для застосування ФОП – єдинниками лише КОРО та РК – пояснення контролерів
Які товари дозволені для застосування ФОП – єдинниками лише КОРО та РК – пояснення контролерів

Податківці нагадали єдинникам, що ті вправі здійснювати розрахунки без застосування РРО з використанням РК та КОРО у разі здійснення роздрібної торгівлі продовольчими товарами (окрім підакцизних товарів) .

Так, до продовольчих належать товари, що представляють собою харчові продукти в натуральному або переробленому вигляді, призначені для використання людиною в якості їжі, бутильована питна вода, алкогольна продукція (у тому числі пиво), безалкогольні напої, жувальна гумка, а також біологічно активні добавки.

А от для здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами, у тому числі пивом у пляшках і бляшанках, єдинники зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО та/або ПРРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів (формуванням електронних розрахункових документів) встановленої форми.

Докладніше про це - в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН "Облік у роздрібній торгівлі: порядок документообігу". Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 109.03 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків з усіх напрямків чинного податкового законодавства можна отримати в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар

Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту