Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Із 2021 року спілкування з клієнтами — виключно державною мовою

12.10.2020, 12:35
5887
6

З 16 липня 2020 року технічна та проектна документація, мова діловодства, документообігу, листування і звітності юридичних осіб має бути лише українська
З 16 липня 2020 року технічна та проектна документація, мова діловодства, документообігу, листування і звітності юридичних осіб має бути лише українська

Відповідно до Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" із 16 січня 2021 року всі надавачі послуг незалежно від форми власності мають обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою. Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, інформує Урядовий портал.

Тарас Кремінь нагадав, що низка положень мовного закону вже набула чинності: "З 16 січня 2020-го мова реклами, зокрема політичної, має бути лише українська. З 16 липня - назви аеропортів, станцій, зупинок, технічна та проектна документація, мова діловодства, документообігу, листування і звітності юридичних осіб. З 1 вересня всі школи мали перейти на українську".

Він наголосив, що мовний закон - не перешкода, а додаткова можливість для бізнесу. "Як бачимо, відповідальність бізнесу й повага до українського законодавства отримує величезну підтримку суспільства", - сказав він.

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійних видань від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар