Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінсоцполітики оновило форму звіту про працевлаштування осіб з інвалідністю

20 жовтня 2020, 11:20
3032
0
Реклама

Роботодавці при звітуванні за 2020 рік використовуватимуть оновлену форму звітності № 10-ПОІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю" та інструкції щодо її заповнення. Зміни запроваджує наказ Мінсоцполітики від 27.08.2020 р. № 591, який набуде чинності із дня його офіційного опублікування.

Підприємства, установи, організації, у т. ч. підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізособи, що використовують найману працю, подають відділенню Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням звіт не пізніше ніж 1 березня року, наступного за звітним.

У формі звіту змінили розділ "Кількість працівників та фонд оплати праці", де щодо кількості працівників враховується розподіл за статтю (жінки та чоловіки), місцем проживання (місто або сільські населені пункти та селища міського типу), віком (від 18 до 35 років, від 35 до 60 років, понад 60 років).

Також потрібно буде зазначати (за наявності) ознаки неприбутковості, а також - форми фінансування.

Звіт підписуватиме керівник і головбух (за наявності такої посади). У звіті чітко і розбірливо має бути заповнено всі графи та рядки. Замість відсутніх даних проставляється прочерк. Виправлення підтверджується підписом керівника.

Подати квартальну звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Усе це за 28 грн на місяць. Переконайтеся самі.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини