Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Скільки доплачувати вчителю за завідування кабінетами — вирішує директор школи

20 жовтня 2020, 15:20
3920
0
Реклама

Учителям, іншим працівникам закладів загальної середньої освіти здійснюють додаткову оплату за завідування навчальними кабінетами в розмірі 10-13% посадового окладу (ставки зарплати) як передбачено в п. 41 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом МОН від 15.04.1993 р. № 102. Конкретний розмір такої доплати установлює керівник закладу за погодженням з профспілкою.

Тому, якщо говорити про можливості встановити доплату вчителю за завідування двома кабінетами та розмір такої доплати, то це питання знаходиться в компетенції керівника закладу.

Водночас зважайте, що кількість оплачуваних кабінетів у закладі загальної середньої освіти визначає орган управління освітою в межах затвердженого фонду оплати праці.

Джерело: лист МОН від 21.08.2020 р. № 1/11-5689.

Ознайомтеся зі статтею "Чи зараховувати періоди відпустки по вагітності та пологах до педагогічного та спеціального стажу" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійного видання "Інтербух" від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини