Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ наполягає на максимально можливому застосуванні дистанційної роботи

21 жовтня 2020, 08:20
1543
0
Реклама

19 жовтня під час брифінгу щодо ситуації з поширенням коронавірусної хвороби в Україні заступник міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак наголосила на тому, що кожен роботодавець має організовувати роботу своїх працівників у такий спосіб, щоб усі, хто може працювати дистанційно, перейшли на таку форму. Проведення усіх зібрань має здійснюватися з дотриманням дистанції та всіх інших вимог, які встановлені МОЗ у зв'язку з поширенням COVID-19.

"Кожен роботодавець, кожен керівник фірми, підприємства має організовувати роботу своїх працівників у такий спосіб, щоби всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі - працювали у віддаленому доступі... Будь-які зібрання намагатися проводити з дотриманням дистанції, усіх вимог, які стосуються карантинних обмежень. Не потрібно зайвий раз збирати людей, організовувати зустрічі, наради, зібрання в офлайн-режимі, тобто у "живому" форматі", - сказала І. Микичак. Вона також закликала громадян не відвідувати концерти і різного роду святкування, зокрема весілля.

І. Микичак нагадала про необхідність носити маску всюди, де є більше двох-трьох людей, насамперед у транспорті, ліфтах, торговельних центрах, на ринках, а також у приміщенні, де людина працює.

Детально про дистанційну роботу читайте в матеріалі "КЗпП оновили: дистанційна робота, гнучкий графік, оплата простою й не тільки" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини