Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Вина пропонують вилучити із підакцизних товарів та не маркувати — Мінекономіки

21 жовтня 2020, 13:45
2398
0
Реклама

В Мінекономіки перейнялися проблемами дерегуляції деяких процесів, пов'язаних з виготовленням виноградних вин малими виробниками виноробної продукції та розвитку виноградарства і виноробства України.

Тому розробили проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо розвитку виноградарства та виноробства".

Що такий документ пропонує виробникам вин?

1. Вилучить вина натуральні без додання спирту з переліку товарів, з яких обчислюють акцизний податок.

2. Розширить перелік товарів, які не підлягають маркуванню марками акцизного податку, виноробною продукцією без додання спирту міцністю до 15 %.

3. Надати можливість сімейним фермерським господарствам залучати найманих працівників до сезонних робіт.

До речі, про те, як організувати та оплачувати сезонну роботу, читайте в матеріалі сучаcного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся тестовим доступом.

4. Зняти обмеження для малих виробництв виноробної продукції щодо використання у виробництві придбаних плодів, ягід, винограду, меду.

5. Дозволити розлив виноробної продукції, зброджених напоїв, одержаних виключно в результаті природнього (натурального) бродіння фруктових, ягідних та фруктово-ягідних соків, з вмістом спирту не більше 8,5% об'ємних одиниць у металеві банки із харчового алюмінію.

6. Встановити, що звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв подаватиметься малими виробництвами виноробної продукції щорічно, замість щомісячної звітності.

Сучасний професійний сервіс Liga:Report дозволяє легко та оперативно подати податкову, фінансову та статистичну звітність онлайн.

7. Зняти обмеження щодо надання держпідтримки малим виробництвам виноробної продукції, як суб'єктам малого і середнього підприємництва.

Коли часу обмаль - вкрай необхідно тримати в фокусі найголовніше. Отримайте доступ до рішення LIGA360: Бухгалтер і перевіряйте контрагентів, звітуйтеся онлайн, читайте аналітичні матеріали та отримуйте автоматичні сповіщення про зміни в законодавстві.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини