Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У ПКУ змінять норми про реєстрацію платниками єдиного податку та ПДВ

26 жовтня 2020, 11:00
4002
0
Реклама

Група народних депутатів зареєструвала проект Закону про внесення змін до ПКУ щодо спрощення реєстрації новостворених суб'єктів платниками єдиного податку та податку на додану вартість (№ 4244 від 21.10.2020 р.). Автори сподіваються досягти пришвидшення і здешевлення процедур відкриття бізнесу.

Передбачається скасувати механізм подання трьох окремих заяв, необхідних для відкриття бізнесу і початку господарської діяльності новоствореною юрособою або ФОПом, звести штучно розділені процедури реєстрації суб'єктів господарювання та їх реєстрації платниками єдиного податку (далі - ЄП) та ПДВ у єдину просту, зрозумілу і прозору реєстраційну процедуру.

Відповідно реєстраційні заяви про реєстрацію як платника ПДВ і обрання спрощеної системи оподаткування замінять офіційними відомостями про наміри новостворених суб'єктів набути статус платника ПДВ та/або платника ЄП, що на етапі державної реєстрації будуть зазначати у загальній базовій заяві про реєстрацію. Їх будуть вносити до Єдиного держреєстру і на їх підставі податковий орган здійснюватиме реєстрацію новоствореного суб'єкта господарювання як платника ПДВ та/або ЄП.

Це дозволить фізичним особам, які реєструються у якості підприємця, вже з першого дня реєстрації працювати як платник ЄП першої або другої групи.

Подати квартальну звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю, - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Усе це за 28 гривень на місяць. Переконайтеся самі. Також для підприємців є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, - бот-бухгалтер ReporTaх.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини