Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мін’юст затвердив нові правила проведення планових і позапланових перевірок Державною архівною службою

28 жовтня 2020, 13:05
2873
0
Реклама

Міністерство юстиції наказом від 02.10.2020 № 3448/5 затвердило Положення про організацію та порядок проведення заходів контролю за додержанням вимог законодавства у сфері формування та ведення страхового фонду документації України центральними та місцевими органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування. Це нова редакція Положення про проведення інспекційних перевірок у сфері страхового фонду документації України, затвердженого у 2013 році наказом № 2541/5.

Оновлене Положення визначає організаційні засади здійснення Державною архівною службою України заходів контролю у сфері формування та ведення страхового фонду документації України. Такі заходи здійснюються шляхом проведення планових та позапланових інспекційних перевірок за додержанням вимог законодавства у сфері формування та ведення страхового фонду документації України. Це Положення поширюється на діяльність міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів влади АР Крим, органів місцевого самоврядування, які є суб'єктами державної системи страхового фонду документації.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Планові інспекційні перевірки за додержанням вимог законодавства у сфері формування та ведення страхового фонду документації України органами влади здійснюються відповідно до річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю).

Строк проведення планової інспекційної перевірки не може перевищувати 10 робочих днів і здійснюється з періодичністю не частіше одного разу на три роки. Продовження строку проведення планової інспекційної перевірки не допускається.

Позапланові перевірки органу влади проводяться з таких підстав:

- здійснення контролю за станом усунення порушень, виявлених під час планової інспекційної перевірки;

- у разі ненадходження в установлений строк повідомлення від органу влади про виконання вимог, викладених в акті перевірки або/та припису органу контролю;

- за рішенням Кабінету Міністрів України.

Під час проведення позапланової інспекційної перевірки з'ясовуються лише ті питання, необхідність перевірки яких стала підставою для здійснення цього заходу, з обов'язковим зазначенням таких питань у направленні на проведення перевірки.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини