Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд звільнив від ПДВ окремі операції з передачі транспортних засобів

29 жовтня 2020, 11:50
1656
0
Реклама

Уряд схвалив постанову "Про затвердження переліку окремих визначених законодавством України пільгових категорій населення, операції з безоплатного передання яким у володіння і користування транспортних засобів товарних позицій 8702 і 8703 УКТ ЗЕД звільняються від обкладення податком на додану вартість". Про це інформує Урядовий портал.

Прийнята постанова забезпечить звільнення до 31 грудня 2020 року від обкладення ПДВ операцій з безоплатного передання у володіння і користування транспортних засобів визначеним пільговим категоріям населення, які мають право на отримання автомобіля безоплатно або на пільгових умовах.

Постанова сприятиме забезпеченню автомобілями визначених законодавством пільгових категорій населення, а також стимулюванню суб'єктів господарювання, які мають статус платників ПДВ, до безоплатного передання у володіння і користування автомобілів вищезазначеним пільговим категоріям населення.

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360:Бухгалтер. Отримайте тестовий доступ, щоб працювати легко та швидко.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини