Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Керівник МОЗ заявив парламенту про наближення до катастрофи у зв’язку з коронавірусною пандемією

3 листопада 2020, 17:55
2232
0
Реклама

На пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок, 3 листопада, було заслухано міністра охорони здоров'я Максима Степанова щодо поточної ситуації у країні, пов'язаної з COVID-19. Міністр доповів про стан захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 в Україні та невідкладні заходи щодо боротьби з цією хворобою в умовах її значного поширення.

"Ми дійшли точки неповернення і близькі до катастрофи", - наголосив очільник медичної галузі і додав, що така ситуація зараз не тільки в Україні, а й у всьому світі. Він також підкреслив, що поширення коронавірусу залежить від кожної людини. "Ніхто в світі не здатен самотужки вирішити проблему коронавірусу, Більш того, ніхто ні за кого не вирішить цю проблему. Проскочити не вдасться. Настав час особистої відповідальності кожного", - сказав Максим Степанов.

Він поінформував: "Ситуація швидко перетворюється зі складної на катастрофічну. Епідемія розвивається ураганними темпами по всьому світу. Нам необхідно приготуватися до неминучого - легко пройти другу хвилю не можливо".

Міністр поінформував про заходи, які вживаються протягом останніх семи місяців для мінімізації втрат. Водночас, Максим Степанов наголосив, що "ресурс медичної системи обмежений і становить 52 тисячі ліжок, або 30% від усієї кількості по країні. Інші хвороби не робили канікули у зв'язку з коронавірусом". Міністерство працює над збільшенням кількості ліжок, однак, є межа, і коли заповненість досягне 100% доведеться активувати протоколи медичного сортування. Під медичним сортуванням розуміється застосування протоколу, за яким лікарі ухвалюють рішення, кому саме з хворих надавати пріоритет у лікуванні, віддаючи перевагу тим, хто має більші шанси вижити.

Міністр також поінформував про залучення студентів-медиків і перепрофілювання лікарів. Нещодавно ми повідомляли, що для подолання пандемії МОЗ буде наймати додаткових медичних спеціалістів за контрактом.

"Якщо українці будуть і надалі жорстко нехтувати правилами безпеки, ми не уникнемо катастрофи. Найважче - попереду", - підсумував Міністр.

Ще більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації, знайдете у системах ЛІГА:ЗАКОН. У вас є можливість отримати ці незамінні продукти для роботи за найкращими цінами вже цієї п'ятниці, шостого листопада. Поспішіть заповнити заявку і опиніться у числі перших, хто отримає вигідні акційні пропозиції.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини