Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Запити на інформацію від Держмитслужби формуються по-новому

9 листопада 2020, 10:00
559
0
Реклама

Мінфін затвердив новий Порядок забезпечення доступу до публічної інформації у Державній митній службі України та її територіальних органах. Йдеться про наказ Мінфіну від 13.07.2020 р. № 409.

Запит на публічну інформацію подають до органів Держмитслужби в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача, який також може звернутися із запитом на інформацію під час особистого прийому посадовими особами органів Держмитслужби.

Запитувачі інформації можуть у довільній формі подати письмовий запит.

Аби спростити оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит на інформацію, заповнивши відповідну форму для подання запиту, зразок якої можна отримати у структурному підрозділі, до компетенції якого віднесено систематизацію, аналіз та контроль запитів на інформацію, або завантажити з офіційного вебсайту Держмитслужби.

Відповідь на запит на інформацію будуть надсилати не пізніше 5 робочих днів із дня отримання запиту органами Держмитслужби.

Якщо ж запит на інформацію стосується великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, тоді можливе продовження строку розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360: Бухгалтер. Отримайте тестовий доступ, щоб працювати легко та швидко.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини