Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ назвав чотири підстави госпіталізації хворих на коронавірус, решта будуть лікуватися вдома

9 листопада 2020, 10:40
7840
0
Реклама

Госпіталізація пацієнтів із підозрою або підтвердженим діагнозом COVID-19 відбувається виключно за медичними показаннями. На цьому наголосив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Важливо нарешті усвідомити, що у нас немає поняття "хочу госпіталізуватися". Лікарня - це не санаторій. Для госпіталізації є низка показань. Усі вони вказані у Стандартах надання медичної допомоги "Коронавірусна хвороба (COVID-19)", які розроблені кращими лікарями країни та затверджені МОЗ", - наголосив Максим Степанов.

Госпіталізація за клінічними критеріями показана хворим з підозрою чи підтвердженим COVID-19 у разі наявності щонайменше однієї з перелічених ознак:

- частота дихання менша ніж 10 або більша ніж 30 дихальних рухів;

- сатурація під час вимірювання пульсоксиметром нижча ніж 92%;

- порушення свідомості (за шкалою AVPU все, крім А);

- пацієнти з перебігом захворювання середньої тяжкості, які мають тяжку супутню патологію (тяжкий перебіг артеріальної гіпертензії, декомпенсований цукровий діабет, імуносупресивні стани, тяжка хронічна патологія дихальної та серцево-судинної систем, ниркова недостатність) в стадії декомпенсації.

Міністр також зауважив, що у кожній лікарні є внутрішньолікарняна інфекція, й без наявних показів до госпіталізації пацієнту безпечніше лікуватися вдома.

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини