Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд запровадив нову систему оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад

12 листопада 2020, 10:40
6263
0
Реклама

На засіданні Кабінету Міністрів України 11 листопада схвалено розпорядження КМУ "Про підготовку та реалізацію експериментального проекту щодо запровадження системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад". Про це інформує НАДС.

З прийняттям цього рішення розпочинається підготовка до розроблення та апробації нової системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад. Закладена модель класифікації передбачає розподіл існуючих посад державної служби шляхом їх віднесення до відповідних сімей та рівнів, визначених у Каталозі типових посад, та враховує рівень юрисдикції державного органу.

Учасниками експериментального проекту стали: Національне агентство з питань державної служби, його територіальні органи, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство фінансів та Міністерство цифрової трансформації. Координацію проекту здійснює Національне агентство з питань державної служби. Пілотування нової моделі оплати праці на основі класифікації посад триватиме протягом 2021-2022 років.

Визначено 28 сімей посад. Враховано різні напрями та сфери діяльності на державній службі, які дуже різняться між собою. Визначено 9 рівнів посад, які розподілено за категоріями А, Б і В. Для цілей класифікації передбачено усього 3 рівні юрисдикції державних органів - центр, тобто державні органи, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, область і район.

Проведення класифікації здійснюватиметься відповідно до Методики проведення класифікації посад державної служби (наказ НАДС від 30 вересня 2020 року № 187-20, державна реєстрація якого наразі триває).

Стежити за змінами в законодавсті ще простіше. Контролюйте тільки ті норми законодавчих актів, які цікаві вам. В модулі LIGA360.Smart-сигнали отримуйте сповіщення, які ви встановили в інформаційно-правовій системі ЛІГА:ЗАКОН. Замовити доступ для ознайомлення з рішеннями для бухгалтера можна тут.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини