Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держгеокадастр зможе подавати до суду позови про конфіскацію сільгоспземель — рішення КМУ

12 листопада 2020, 14:00
1987
0
Реклама

Кабінет Міністрів удосконалив законодавство щодо контролю за концентрацією земель сільськогосподарського призначення у власності. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду 11 листопада 2020 року, інформує Урядовий портал.

Постановою передбачається внесення змін у:

- додаток до Порядку інформаційної взаємодії між Державним земельним кадастром, іншими кадастрами та інформаційними системами;

- Положення про Держгеокадастр.

Так, це відомство зможе подавати до суду позов про конфіскацію земельної ділянки сільгосппризначення:

- у разі порушення особою вимог щодо граничної площі таких земель, що можуть перебувати у власності однієї особи;

- у випадках, коли відповідно до закону власник земельної ділянки зобов'язаний відчужити її протягом певного строку, але земельна ділянка не була відчужена.

Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Нагадаємо, що чинне законодавство передбачає з 1 липня 2021 року право громадян України набувати у власність ділянки сільгосппризначення площею не більше 100 га.

Щоб іти в ногу з вимогами чинного законодавства, користуйтеся інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Вона допоможе відслідковувати зміни в законодавстві. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини