Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Комісіонерам та експедиторам на єдиному податку потрібен РРО при перевищенні доходу

12 листопада 2020, 16:55
4864
0
Реклама

До 1 січня 2021 року РРО та/або програмні РРО не застосовують платниками ЄП 2-4 груп (ФОП) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн, крім тих, які реалізують (п. 61 підрозділу 10 ПКУ):

- технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту;

- лікарські засоби та вироби медичного призначення.

Тому ФОП-платники ЄП, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищив 1 млн грн, повинні застосовувати РРО та/або програмні РРО з видачею в обов'язковому порядку розрахункового документа встановленої форми на повну суму проведеної операції або повністю перейти на безготівкові розрахунки.

Через РРО та/або програмні РРО проводять усю суму виручки, отриману за такими договорами, тобто, як вартість товарів (робіт, послуг), так і суму отриманої винагороди повіреного агента.

Джерело: роз'яснення ГУ ДПС у Київській області.

Також наразі маємо законопроект про відтермінування обов'язковості РРО для єдинників до 2022 року. Але депутати провалили відтермінування обов'язкових РРО для єдинників;

Стежити за змінами законодавства ще простіше, ніж раніше. Контролюйте тільки ті норми закону, які цікаві вам. В модулі LIGA360.Smart-сигнали отримуйте сповіщення, які ви встановили в інформаційно-правовій системі ЛІГА:ЗАКОН. Замовити доступ для ознайомлення з рішеннями для бухгалтера можна тут.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини