Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

До чого призведе відсутність в Електронному кабінеті поданого на папері повідомлення за ф. №20-ОПП

13 листопада 2020, 10:35
660
0
Реклама

Виникло запитання про те, які мають бути дії суб'єкта господарювання, якщо в Електронному кабінеті не зазначена інформація про об'єкт оподаткування, щодо якого повідомлення за ф. №20-ОПП подавалось у паперовому вигляді. До того ж, у платника податків відсутній другий примірник з відміткою про його отримання. Чи буде за це застосовуватись відповідальність за неподання указаного повідомлення?

Податківці зауважують наступне: якщо в Електронному кабінеті суб'єкта господарювання не зазначена інформація про об'єкт оподаткування, щодо якого повідомлення за ф. №20-ОПП подавалось у паперовому вигляді, а у платника відсутній другий примірник з відміткою про його отримання, то такий платник має право звернутися з письмовою заявою у довільній формі до контролюючого органу за основним місцем обліку для звірки даних щодо подання повідомлення за ф. №20-ОПП.

При цьому за неподання заяв або документів для взяття на облік у відповідному контролюючому органі, реєстрації змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, встановлена відповідальність згідно з п. 117.1 ПКУ.

Докладніше про те, що таке форма № 20-ОПП, у яких випадках її подають та як заповнюють; яку передбачено відповідальність за її неподання можна дізнатися з матеріалу "Повідомлення про об'єкти оподаткування чи об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність" модуля Ситуації. Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 116.11 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360:Бухгалтер.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини