Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

До чого призведе відсутність в Електронному кабінеті поданого на папері повідомлення за ф. №20-ОПП

13.11.2020, 10:35
536
0

Виходом стане якнайшвидше звернення до контролюючого органу за основним місцем обліку для звірки даних
Виходом стане якнайшвидше звернення до контролюючого органу за основним місцем обліку для звірки даних

Виникло запитання про те, які мають бути дії суб'єкта господарювання, якщо в Електронному кабінеті не зазначена інформація про об'єкт оподаткування, щодо якого повідомлення за ф. №20-ОПП подавалось у паперовому вигляді. До того ж, у платника податків відсутній другий примірник з відміткою про його отримання. Чи буде за це застосовуватись відповідальність за неподання указаного повідомлення?

Податківці зауважують наступне: якщо в Електронному кабінеті суб'єкта господарювання не зазначена інформація про об'єкт оподаткування, щодо якого повідомлення за ф. №20-ОПП подавалось у паперовому вигляді, а у платника відсутній другий примірник з відміткою про його отримання, то такий платник має право звернутися з письмовою заявою у довільній формі до контролюючого органу за основним місцем обліку для звірки даних щодо подання повідомлення за ф. №20-ОПП.

При цьому за неподання заяв або документів для взяття на облік у відповідному контролюючому органі, реєстрації змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, встановлена відповідальність згідно з п. 117.1 ПКУ.

Докладніше про те, що таке форма № 20-ОПП, у яких випадках її подають та як заповнюють; яку передбачено відповідальність за її неподання можна дізнатися з матеріалу "Повідомлення про об'єкти оподаткування чи об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність" модуля Ситуації. Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 116.11 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360:Бухгалтер.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар