Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна отримати дублікат касового чека у продавця у разі втрати його оригіналу

16.11.2020, 16:50
653
0

Вимоги до суб'єктів господарювання щодо відновлення розрахункових документів, які були втрачені споживачем (покупцем) законодавством не передбачені.
Вимоги до суб'єктів господарювання щодо відновлення розрахункових документів, які були втрачені споживачем (покупцем) законодавством не передбачені.

У ДПС роз'яснили, чи передбачено створення у паперовій та/або електронній формі РРО та/або програмного РРО дубліката касового чеку у разі його втрати

Податківці стверджують, що створення у паперовій та/або електронній формі РРО та/або ПРРО дубліката фіскального касового чеку у разі його втрати функціями РРО та/або ПРРО та нормами чинного законодавства не передбачено.

А все тому, що під час створення Z-звіту відбувається обнулення регістрів денних підсумків оперативної пам'яті.

Такий висновок містить роз'яснення з категорії 109.10 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Водночас маємо нагадати, що свого часу ГУ ДФС Одеської області в листі від 21.12.2015 р. № 7399/9/15-32-22-06-07 говорило про можливість отримання покупцем копії фіскального чека. Для цього податківці радили звертатися до продавця з проханням надати копію фіскального чека з контрольної стрічки РРО.

Читате також матеріал: "Нові форми фіскальних чеків: UPD від Мінфіну". Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар