Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд вирішив внести зміни до Митного тарифу — кому заплановані пільгові ставки ввізного мита

19 листопада 2020, 11:35
2316
0
Реклама

Уряд схвалив розроблений Міністерством фінансів спільно з Держмитслужбою та профільною асоціацією "Укрлегпром" проект Закону "Про внесення змін до розділу ХІ Митного тарифу України щодо уніфікації ставок ввізного мита на товари легкої промисловості", інформує Урядовий портал. Законопроект передбачає перегляд (уніфікацію) ставок ввізного мита на товари легкої промисловості для прискорення митного оформлення таких товарів та сприяння розвитку легкої промисловості.

Шляхом викладення в новій редакції груп 50 - 59 Митного тарифу України пропонується наступне:

- встановити пільгові ставки ввізного мита у розмірі 0% на сировину, що не виробляється в Україні - пряжа, волокна, нитки;

- встановити пільгові ставки ввізного мита в розмірі від 1% до 8% на готову продукцію - тканини, фетр і повсть, сітки плетені, шпагат та канати;

- підвищити повні ставки ввізного мита до 10% на товари легкої промисловості по тих товарних підкатегоріях, де такі ставки менші 10%.

За інформацією Укрлегпрому, перегляд (уніфікація) ставок ввізного мита сприятиме зростанню обсягів ввезення на митну територію України текстильної сировини і матеріалів для переробки.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини