Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За яким КЕКВ відображати придбання масок та дезінфекторів – Держказначейство

19 листопада 2020, 14:40
904
0
Реклама

Держказначейство наголошує на необхідності коректної ідентифікації за економічними характеристиками операцій відповідно до економічної класифікації видатків.

Зокрема, придбання порошку для дезінфекції та захисних масок освітніми установами, що не мають медичного кабінету, слід класифікувати за КЕКВ 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар".

Саме цей код бюджетні установи застосовують у разі придбання аптечок (у тому числі дорожніх) та їх поповнення, а також здійснюючи видатки на придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення, які використовуються медичними навчальними закладами у навчальному процесі.

Загалом же, оплата поточних видатків, оплата послуг, придбання матеріалів і предметів, які не беруться на облік як основні засоби, здійснюється за категорією 2200 "Використання товарів і послуг".

Докладно всі облікові аспекти "карантинного оснащення" працівників розглянуто в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН ""Масковий" режим у бюджетній установі: купуємо санітайзери та ЗІЗ".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішайте скористатися тестовИм доступом і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: лист Державної казначейської служби України від 05.06.2020 р. № 16-10-11/9837

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини