Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Міністр енергетики заявив про підвищення тарифів на електроенергію наступного тижня

27 листопада 2020, 12:50
20417
3
Реклама

У Міністерстві енергетики анонсували рішення про підвищення з наступного тижня тарифів для населення на електроенергію. Про це на брифінгу повідомив в.о. міністра енергетики Юрій Бойко.

"Я думаю, з наступного тижня буде готове до прийняття рішення у частині тарифів для побутового споживача. Зараз останні місяці ведеться робота, щоб прийняти з цього болючого питання максимально зважене рішення", - сказав Ю. Бойко.

За його словами, побутовий споживач сплачує за електроенергію виробнику 1 копійку. Середньозважена вартість доставки (включає тариф на передачу Укренерго, тариф на розподіл оператора системи розподілу і власне тариф постачальника на поставку) електроенергії від електростанції до будівлі становить 1,03 грн. "А середньозважена ціна 1 кВт-год. для середньозваженого споживача за останні місяці становить 1,04 грн. По суті в рамках поточної моделі ПСО оплачується виключно доставка", - заявив Ю. Бойко.

Однак у грудні, повідомив в.о. міністра, тариф "Укренерго" з 24 коп. за кВт-год. підвищується "за абсолютно обгрунтованим рішенням регулятора" до 31 коп. Таким чином, у грудні доставка для всіх категорій споживачів зростає на 7 копійок.

Юрія Бойка було призначено новим в.о. міністра енергетики в п'ятницю, 20 листопада. Він змінив на цій посаді Ольгу Буславець, яка в липні цього року запевняла на підтримку слів Прем'єр-міністра, що влада не буде підвищувати тариф на електроенергію для населення.

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини