Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи відіб’ється збільшення ціни на електрику на отримувачах субсидій — Мінсоцполітики

30 листопада 2020, 10:38
7458
2
Реклама

Отримувачі субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг не відчують анонсованого підвищення тарифу на електричну енергію - заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко. За його словами, зараз тариф на електричну енергію встановлений на рівні 90 копійок до 100 кВт електроенергії, що споживається. "Тобто вартість 100 кВт електроенергії - це приблизно 90 гривень, що в структурі платіжки становить 5 - 7% від структури всієї платіжки конкретного домогосподарства. Навіть якщо ми говоримо про певне підвищення тарифів на електроенергію, це суттєво не вплине на структуру самої платіжки, але для одержувачів житлової субсидії ця сума підвищення буде покрита житловою субсидією... Тому ці 3 млн домогосподарств, які отримують субсидію, взагалі не відчують будь-якого підвищення", - сказав В. Музиченко.

Також заступник міністра припустив, що чисельність домогосподарств, які будуть звертатися за субсидією, надалі "теоретично може бути більшою".

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини