Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З січня 2021 року при обслуговуванні клієнтів потрібно вживати українську мову

3.12.2020, 15:35
2287
0

Ці правила працюватимуть однаково у супермаркеті та в інтернет-магазині, у кав'ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці
Ці правила працюватимуть однаково у супермаркеті та в інтернет-магазині, у кав'ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці

Із 16 січня 2021 року сфера обслуговування повинна перейти на українську мову. Обслуговувати клієнта іншою мовою можна буде лише на його прохання. Про це нагадав Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

"З 16 січня 2021 року мова обслуговування споживачів - українська! Відповідно до статті 30 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою", - йдеться у повідомленні Уповноваженого.

"У супермаркеті та в інтернет-магазині, у кав'ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці, де б ти не був - обслуговування має бути українською", - написав Т. Кремінь і зазначив, що лише на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. Оформіть заявку на тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар