Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податківці розповіли, коли ФОП повинен надавати контрагенту виписку з ЄДР про види своєї діяльності

9 грудня 2020, 11:10
6293
0
Реклама

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що уникнення подвійного нарахування ЄСВ та фізособа-підприємець, яка виконує роботи (надає послуги) відповідно до укладених цивільно-правових договорів, повинна надати суб'єкту господарювання копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію (виписку з Єдиного державного реєстру, в якій зазначаються основні види діяльності).

Річ у тім, що за п. 1 ч.1 ст.4 Закону про ЄСВ не є платниками єдиного внеску підприємства, установи та організації, інші юрособи та ФОП, які використовують працю фізособи на умовах цивільно-правового договору, укладеного з ФОП, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань був затверджений Наказом № 1657/5. Так відомості з ЄДР надаються за допомогою програмних засобів ведення цього реєстру у паперовій або електронній формах, що мають однакову юридичну силу, зокрема у вигляді виписки.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини