Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд знову збільшив перелік звільнених від ПДВ товарів

10 грудня 2020, 13:10
1183
0
Реклама

Уряд вкотре вдається до податкових послаблень для сфери охорони здоров'я і вносить зміни до постанови КМУ від 20.03.2020 р. № 224. Саме нею визначений переліку товарів (у т. ч. лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для боротьби із COVID-19, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від ПДВ.

Тепер постановою КМУ від 25.11.2020 р. № 1201 (чинна із 10.12.2020 р.) цей перелік поповнили системами безперебійного електроживлення.

Відповідною позицією доповнили і перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для боротьби із COVID-19, затверджений постановою КМУ від 20.03.2020 р. № 225. Також тут з'явилася позиції:

- послуги із поводження з медичними відходами (збирання, перевезення, зберігання, сортування, оброблення (перероблення), утилізації (тих, що можуть підлягати утилізації), видалення, знезараження, знищення медичних відходів);

- реконструкція, реставрація, капітальний ремонт приміщень та споруд закладів охорони здоров'я, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

Це дозволить спростити їх закупівлю за бюджетні кошти.

Попереднього разу Уряд уже доповнював перелік звільнених від ПДВ товарів, зміни до якого почали діяти із 03.12.2020 р.

Всі бухгалтерські справи в порядку із LIGA360. Електронна звітність, перевірка контрагентів та уся інформаційно-правова база для впевненої роботи. Переконайтеся в надпотужних можливостях самі - замовляйте тестовий доступ до рішення LIGA360 Бухгалтер.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини