Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС вказала, коли звільнені від єдиного податку ФОПи повинні будуть сплатити податок

Реклама

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що Законом № 1072, який набрав чинності 10 грудня 2020 року, підрозд. 10 розд. ХХ "Перехідні положення" ПКУ доповнено, зокрема, п. 52-9.

Відповідно до п. 52-9 підрозд. 10 розд. ХХ "Перехідні положення" ПКУ тимчасово платники єдиного податку першої групи звільняються від сплати цього податку за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року, крім випадків порушення такими платниками встановлених главою 1 розд. XIV ПКУ умов застосування першої групи платників єдиного податку. При цьому ставки єдиного податку для першої групи платників єдиного податку, встановлені у порядку, визначеному п. 293.2 ПКУ, за такі періоди не застосовуються.

Що стосується звільнення платників єдиного податку другої групи від сплати єдиного податку (авансових внесків) за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року, то Законом №1072 відповідні зміни до ПКУ не вносились.

Liga:Report - найлегший сервіс подання звітності для підприємців із онлайн-версією Книги обліку доходів. Дізнайтеся більше.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини