Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд змінив підстави перевірок публічних закупівель органами держфінконтролю

Реклама

На засіданні уряду 16 грудня було прийнято рішення щодо внесення змін до Порядку проведення перевірок закупівель Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами, про це інформує Мінфін.

Постановою унормовуються підстави для здійснення перевірки закупівель органами державного фінансового контролю, а також забезпечується приведення їх у відповідність до норм Закону № 114.

Прийнятим рішенням врегульовано питання отримання інформації органами державного фінансового контролю для складання протоколів про адміністративні правопорушення у разі встановлення під час перевірок закупівель порушень законодавства, що передбачають адміністративну відповідальність.

Окрім того постановою прийнято норму, яка забезпечить прозорість та обґрунтованість формування очікуваної вартості предмету закупівель/розміру бюджетного призначення. Мета прийняття такої норми - підвищення достовірності бюджетного планування, його зв'язку з плануванням публічних закупівель, обґрунтованості під час визначення технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, а також потреби у бюджетних ресурсах на закупівлю.

Вибирайте сервіс CONTR AGENT, щоб перевірити, чи потрапила ваша компанія в план перевірок контролюючих органів. А дізнатися про дієві практики захисту від безпідставних претензій контролерів можна у системі судових рішень VERDICTUM. Тільки до Нового року купуйте зазначені продукти зі знижкою 30%.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини