Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Перенесення робочих днів у 2021 році — як бути із відпусткою і виходом на роботу

Реклама

Керуючись розпорядження КМУ "Про перенесення робочих днів у 2021 році" від 30.09.2020 р. № 1191-р керівники підприємств, установ та організацій, у яких встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, можуть перенести робочі дні:

- з п'ятниці 8 січня на суботу 16 січня;

- з понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня;

- з п'ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

Звісно, зазначене розпорядження рекомендаційне, адже рішення про перенесення робочих днів приймає роботодавець самостійно. Для цього видають наказ чи інший розпорядчий документ.

Прийняте роботодавцем рішення про перенесення робочих днів змінює графік роботи підприємства, установи, організації та норму тривалості робочого часу у місяцях, в яких запроваджено перенесення робочих днів. Тому надання відпусток, вихід на роботу повинні здійснюватися за зміненим графіком робот, який враховує таке перенесення робочих днів.

Читайте також: норми тривалості робочого часу на 2021 рік.

При перенесення робочого дня, який передує святковому чи неробочому дню, на інший вихідний день, для збереження балансу робочого часу за рік тривалість роботи у цей перенесений робочий день має відповідати тривалості передсвяткового робочого дня, як це передбачено ст.53 КЗпП.

Доволі часто виникають питання про визначення тривалості відпустки, якщо на її період припали робочі дні, що переносяться, та як це впливає на день виходу на роботу після відпустки (чи подовжується її тривалість). Тобто, чи повинні такі працівники працювати в робочу суботу, наприклад - 16 січня, якщо 8 січня вони перебуватимуть у відпустці?

Оскільки щорічна відпустка надається в календарних днях, то її тривалість, наприклад для працівників, котрим її надали в січня 2021 року, не змінюється від того, що 8 січня 2021 року буде вихідним днем. Адже до тривалості щорічної відпустки не враховують, згідно зі ст. 781 КЗпП, лише святкові й неробочі дні, визначені ст. 73 КЗпП (1 січня - Новий рік, 7 січня - Різдво Христове), а решту вихідних днів за графіком роботи враховують.

Отже, якщо щорічна відпустка працівника закінчується 15 січня, то субота, 16 січня, для нього буде робочим днем, як і для решти працівників підприємства.

Джерело: пояснення Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Додатково ознайомтеся зі статтею "Перенесення відпусток: коли можливе та як показати у звітності" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Замовте доступ.

Новорічні знижки до 60% для бухгалтерів продовжено. Тримайте під контролем усі операції з подання звітності у 2021 році. ЛІГА:ЗАКОН пропонує інформаційно-аналітичні продукти та комплексні рішення для бухгалтерів за найвигіднішими цінами. Встигніть зробити собі новорічний подарунок.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини