Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кому доведеться повертати державі отриману карантинну допомогу — ДПС

Реклама

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє, що КМУ постановою від 09.12.2020 р. № 1233 затвердив Порядок звернення та надання у 2020 році одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Така одноразова матеріальна допомога надається застрахованим особам, які є найманими працівниками суб'єктів господарювання, робота яких тимчасово зупинена внаслідок здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, та фізособам - підприємцям, економічна діяльність яких тимчасово зупинена внаслідок запровадження указаних заходів та яка відповідає переліку видів діяльності, визначеному Кабміном.

У разі виявлення недостовірних відомостей, наданих застрахованою особою, на підставі яких було виплачено одноразову матеріальну допомогу, що впливають на право застрахованої особи на її одержання, сума одноразової матеріальної допомоги підлягає поверненню застрахованою особою. Тож органи Пенсійного фонду України видають рішення про відшкодування одноразової матеріальної допомоги застрахованими особами. Рішення органу Пенсійного фонду України є виконавчим документом.

Снігопад знижок на професійні продукти від ЛІГА:ЗАКОН розпочато! Не пропустіть новорічні знижки на кращі професійні рішення для кадровиків, бухгалтерів та аудиторів. Переходьте за посиланням та обирайте свою персональну пропозицію зі знижкою до 60%.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини