Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Роботодавці-юрособи повинні подати нову звітність про борги із зарплати за січень 2021 року

27.01.2021, 15:35
7328
1

Підприємства без боргів по зарплаті не звільнені від подачі нової форми статзвіту
Підприємства без боргів по зарплаті не звільнені від подачі нової форми статзвіту

Починаючи зі звіту за січень 2021 року Держстату подається нова форма статзвітності - № 3-борг (місячна) "Звіт про заборгованість з оплати праці". Затвердили її наказом Держстату від 21.07.2020 р. № 222, а також видали роз'яснення Держстату від 12.08.2020 р. № 19.1.2-12/23-20 щодо форми державного статистичного спостереження № 3-борг (місячна).

Звітувати за такою формою статзвітності доведеться юрособам відповідно до затвердженої методології.

Подати форму № 3-борг за січень 2021 року треба не пізніше 8 лютого 2021 року.

Однак звітують за формою № 3-борг не лише роботодавці з наявними боргами по зарплаті. В Розділі 1 "Інформація про відсутність заборгованості з оплати праці" міститься рядок "На підприємстві (установі, організації) відсутня заборгованість з виплати заробітної плати та з виплат у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю (якщо у графі 1 є позначка "V ", то звіт далі не заповнюється)".

Показники форми № 3-борг включають дані щодо юросіб про суми невиплачених нарахувань з оплати праці, кількість працівників, яким заборгували ці виплати, про суми невиплаченої допомоги з тимчасової втрати працездатності.

Також форма № 3-борг містить пояснення щодо основної причини відхилення суми заборгованості за розрахунками з оплати праці більше чи менше 25% порівняно з попереднім періодом.

Звіт за формою № 3-борг можна подавати в електронній формі, адже Держстат збільшив кількість звітів, які подаються в електронній формі у 2021 році.

Подавайте звітність в пару кліків з Liga360: Бухгалтер. Актуальні форми звітів до держорганів, автоперевірка помилок та експертна аналітика. Вам допоможуть алгоритми заповнення з посиланнями на нормативно-правові акти для кожного звіту. Замовте Liga360 сьогодні й позбавте себе рутини.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар