Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Міністр аграрної політики назвав вартість сільськогосподарських ділянок з липня 2021 року

8.02.2021, 10:20
1015
0

На думку урядовця, купівля землі сьогодні є набагато вигіднішою транзакцію, ніж купівля однокімнатної квартири в Києві
На думку урядовця, купівля землі сьогодні є набагато вигіднішою транзакцію, ніж купівля однокімнатної квартири в Києві

Після відкриття ринку сільськогосподарських земель, яке заплановане на 1 липня 2021 року, вартість одного гектару складатиме біля $2 тисяч. Про це сказав міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко. Він впевнений, що 1 липня ринок запрацює.

"Купівля землі сьогодні є набагато вигіднішою транзакцію, ніж купівля однокімнатної квартиру в Києві. Сьогодні в Україні немає земель сільськогосподарського призначення, які не обробляються. Навіть на пісках Житомирщини у нас люди обробляють землю, тому що це високомаржинальний прибутковий бізнес. І сьогодні оренда землі в Україні не менша 150 доларів за гектар. І вона кожен рік росте. Безумовно, цей пасивний дохід цікавий усім", - заявив він.

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг за допомогою сервісів SMS-маяк і SMS-маяк Земля. Завдяки їм можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача). Спробуйте і поставте свою нерухомість на контроль.

Лещенко додав, що "земля - це краще від будь-якого депозиту", оскільки її капіталізація "росте кожного року, і орендна плата росте кожного року".

"Тому продавати землю не потрібно. Це класний актив, який буде приносити стабільно гроші", - вважає міністр.

Як бухгалтеру полегшити собі роботу? З рішенням Liga360! Ця система містить типові договори, форми й бланки, має зручні калькулятори відпусток та індексації зарплати. Алгоритми робочих ситуацій та персональні консультації експертів додадуть професійної впевненості. Спробуйте Liga360 зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар