Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці розповіла про табелювання сумісників

Реклама

Працівники мають цілковите право укладати трудовий договір на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колдоговором або угодою сторін (ст. 21 КЗпП).

У разі виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у фізособи за наймом, мова йде про сумісництво. Воно може бути на тому самому підприємстві, що і основне місце роботи працівника, і тоді це внутрішнє сумісництво, або ж на іншому підприємстві, яке не є його основним місцем роботи - це зовнішнє сумісництво.

Сумісники отримують зарплату за фактично виконану роботу (ст. 1021 КЗпП).

Нараховують зарплату працівникам на підставі табеля обліку робочого часу, типова форма якого затверджена наказом Держкомстату 05.12.2008 р. № 489. У ньому відмічають фактичне використання робочого часу за кожний робочий день (зміну). Кількість відпрацьованого часу заповнюють у годинах, а умовні позначення видів неявок працівників роблять лише на підставі офіційних документів.

Джерело: повідомлення ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

Про особливості оформлення трудових відносин із сумісниками читайте у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Для доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть оформити заявку та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини