Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У публічних закупівлях буде критерій пріоритету місцевих виробників — міністр

15.02.2021, 11:35
362
0

На думку міністра, в умовах пандемії підтримка національного виробника, так званий протекціонізм, у світі ще більше активізувалися
На думку міністра, в умовах пандемії підтримка національного виробника, так званий протекціонізм, у світі ще більше активізувалися

На сьогодні державні установи та підприємства мають можливість під час здійснення закупівель застосовувати нецінові критерії для оцінки тендерних пропозицій, зокрема встановлювати такі критерії як: наявність власних виробничих потужностей, використання місцевих ресурсів, екологічні характеристики. Однак, наразі ці критерії є рекомендаційними і, на жаль, не завжди використовуються замовниками. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

"Треба працювати над тим, щоб нецінові критерії, які дозволяють отримувати українським виробникам перевагу, стали обов'язковими. При цьому не слід забувати про те, що Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС і отримала багато преференції. Тому наша позиція має бути відповідальною і збалансованою. Але крок до компромісу є", - зазначив міністр.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити прямо зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар