Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Допомогу по частковому безробіттю платитимуть за період будь-якого карантину — Закон діє з 4 березня

3.03.2021, 09:40
1615
0

Закон запрацює з дня, наступного за днем його опублікування
Закон запрацює з дня, наступного за днем його опублікування

03.03.2021 року опубліковано Закон України "Про внесення змін до статті 471 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом Міністрів України" від 04.02.2021 р. № 1212-IX.

Наразі законодавство передбачає допомогу з часткового безробіття на період карантину для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через обмежувальні заходи, пов'язані з протидією поширенню COVID-19.

За новим законом цю допомогу отримуватимуть не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України.

Уряд зможе визначати порядок надання допомоги з часткового безробіття на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, строк надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Закон запрацює з 04.03.2021 року.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень по вашій темі - скористайтеся комплексним рішення для бухгалтера LIGA360. Спробуйте зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook


Увійдіть, щоб залишити коментар