Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підприємці можуть побачити в формі ОК-5 зарахування стажу за місяці звільнення від плати ЄСВ

4.03.2021, 10:45
754
0

Йдеться про звільнення від нарахування та сплати ЄСВ у 2020 році
Йдеться про звільнення від нарахування та сплати ЄСВ у 2020 році

ФОПів на час карантину звільнили від нарахування та сплати ЄСВ за березень, квітень та травень 2020 року. При цьому періоди звільнення включаються до страхового стажу та вважається, що страхові суми сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів. Це передбачає Закон № 533.

Тож періоди з 1 по 31 березня, з 1 по 30 квітня та з 1 по 31 травня 2020 року включають до страхового стажу та зараховують як період в межах повного місяця "днів до стажу".

В ГУ ПФУ у Луганській області додають, що наразі таке зарахування стажу можна побачити у виписці з облікової картки застрахованої особи з реєстру застрахованих осіб за формою ОК-5.

Довідку за формою ОК-5 з QR-кодом, яка є офіційним документом, користувачі вебпорталу ПФУ мають змогу отримати дистанційно у зручний для себе час.

Також для платників податків в нагоді стане сервіс онлайн-звітності REPORT, який містить актуальні форми та реквізити для сплати податків, шаблони базових первинних документів та підтримку користувачів в чаті. Замовляйте доступ та переконайтеся самі.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар