Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Аграрії можуть реєструвати податкові накладні за новою формою із 16 березня

Реклама

ДПС повідомила про старт із 16 березня 2021 року реєстрації ПН/РК до ПН в ЄРПН, які складають за операціями з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції, здійснених починаючи з 01.03.2021 року.

Нові форми податкової звітності з ПДВ та ПН, які містять рядки та графи, призначені для відображення постачання окремих видів сільськогосподарської продукції за ставкою ПДВ у розмірі 14%, затверджені наказом Мінфіну від 01.03.2021 р. № 131 (далі - Наказ № 131).

Оновлена форма податкової накладної з новими ставками ПДВ діє із 1 березня. Це обумовлено тим, що Наказ № 131 набрав чинності з 12.03.2021 року та застосовується із 01.03.2021 року, тобто "заднім числом".

Не обійшлося, звісно, й без оновлення податкової декларації з ПДВ. Тож цим же Наказом № 131 Мінфін затвердив оновлену податкову звітність з ПДВ.

LIGA360 допоможе тримати на контролі свою підприємницьку діяльність й економити час. Отримайте повну базу законодавства, контролюйте звітність та заборгованість перед державою. Перевіряйте постачальників і клієнтів. Спробуйте всі переваги LIGA360: Підприємець, замовивши тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини