Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд обмежив розмір компенсацій виробникам сільгосппродукції

18.03.2021, 14:10
289
0

З грудня 2019 по листопад 2020 за програмою було придбано майже 15 тисяч одиниць сільгосптехніки, за які виплачено майже 900 млрд грн компенсації
З грудня 2019 по листопад 2020 за програмою було придбано майже 15 тисяч одиниць сільгосптехніки, за які виплачено майже 900 млрд грн компенсації

Кабінет Міністрів України постановою від 17 березня 2021 р. № 205 вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Зокрема, передбачили: протягом бюджетного року один виробник сільськогосподарської продукції (за визначенням, наведеним у п. 2-1.4. ст. 2-1 Закону про підтримку сільського господарства) може отримати державну підтримку в сумі не більше ніж 10 тисяч розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року.

Таким чином, у 2021 році, скориставшись програмою підтримки, один сільгоспвиробник може розраховувати на фінансову підтримку до 60 млн грн. Отримати 25% компенсації вартості за придбану с/г техніку можуть юридичні особи та фізособи - підприємці - сільгоспвиробники.

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар