Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нові дозволи і заборони на планові госпіталізації, проведення ЗНО та поїздки транспортом — Кабмін знову змінив умови карантину

23.03.2021, 08:50
1321
0

У червоній зоні заборонено перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту
У червоній зоні заборонено перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту

Кабінет Міністрів України постановою від 22 березня 2021 р. № 230 знову змінив Постанову № 1236. Тобто в черговий раз відкоригував правила карантину та обмежувальних протиепідемічних заходів. Назвемо головні новації.

По-перше, у рамках "жовтого", "помаранчевого" та "червоного" рівнів епідемічної небезпеки дозволили проведення заходів з оцінювання якості освіти, тобто пробного та класичного ЗНО.

По-друге, скасували заборону у рамках "жовтого" та "помаранчевого" рівнів епідемічної небезпеки на проведення державними та комунальними закладами охорони здоров'я планових заходів з госпіталізації.

Нагадаємо, що карантин і пандемія не звільняють підприємців від обов'язкового подання звітності. Отримайте найпростіший та надійний сервіс формування і подання звітів для ФОП.

По-третє, для регіонів, в яких установлено "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки, дозволили місцевим комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановлювати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

По-четверте, на території регіонів, на яких установлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки, за окремим рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС може заборонятися здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у межах відповідних регіонів, крім транзитних перевезень та перевезень:

- легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п'яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

- пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 48 годин до дня поїздки.

Як контролювати зміни у ваших контрагентів? У системі CONTR AGENT можна налаштувати моніторинг та отримувати сповіщення про усе необхідне. Придбайте CONTR AGENT уже сьогодні.

По-п'яте, перелік заборон для "червоних" регіонів доповнили наступними табу:

- за окремим рішенням Держкомісії з питань ТЕБ та НС заборонена посадка пасажирів в автомобільний чи залізничний транспорт, який забезпечує сполучення між регіонами, крім посадки пасажирів до поїздів спеціальних залізничних рейсів у внутрішньому сполученні, рішення щодо яких приймається у кожному конкретному випадку перевізником за заявками обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій за погодженням з Мінінфраструктури та МОЗ; запровадження інших альтернативних обмежень, у тому числі обмеження заповнюваності транспортних засобів, виходячи з епідемічної ситуації в конкретних регіонах;

- заборонено проведення державними та комунальними закладами охорони здоров'я планових заходів з госпіталізації (крім надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів, допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим, допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров'я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями, надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах, надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров'я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров'я людей);

- заборонена робота підвісних канатних доріг;

- заборонено перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Також уточнили правила самоізоляції у зв'язку з перетином громадянами України державного кордону чи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповані території.

Працюйте віддалено та стежте за партнерами, конкурентами і підлеглими за допомогою нового інструменту - LIGA360. Ця оригінальна IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї вашої команди та містить персональні набори інструментів і зручні внутрішні комунікації для роботи бухгалтерів, юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR. Дізнайтеся більше.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар