Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС представила ще одну податкову декларацію з податку на прибуток

23.03.2021, 10:45
2518
0

Інвестори ведуть окремий податковий облік податку на прибуток підприємств, одержаний від виконання угоди про розподіл продукції
Інвестори ведуть окремий податковий облік податку на прибуток підприємств, одержаний від виконання угоди про розподіл продукції

Для платників податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції розробили проект наказу Мінфіну "Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції".

Ця форма декларації необхідна для виконання положень ст. 336 розділу VIII "Особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції", та розділу ІІІ "Податок на прибуток підприємств" ПКУ.

В результаті отримаємо уніфіковану форму податкової декларації з податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції, в якій буде передбачена можливість доповнення показників іншими витратами, передбаченими угодою про розподіл продукції, які не відшкодовують за компенсаційною продукцією.

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360: Бухгалтер. Отримайте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар