Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В які строки ФОП подають ліквідаційні податкові декларації

30.03.2021, 13:55
458
0

Особливості звітування для підприємців, які припиняють діяльність
Особливості звітування для підприємців, які припиняють діяльність

ФОП-загальносистемники, які вже внесли запис про припинення підприємництва в ЄДР, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи востаннє за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведена держреєстрація припинення підприємницької діяльності. Це треба зробити у строки, встановлені для місячного податкового періоду.

Для ФОП - спрощенців нормами ПКУ не передбачено подання ліквідаційної звітності. Ті з них, які внесли запис про припинення підприємництва в ЄДР, подають податкові декларації платника ЄП востаннє за податковий (звітний) квартал в якому проведена держреєстрація припинення підприємницької діяльності, з наростаючим підсумком з початку року. Строк подання - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу або до закінчення такого звітного періоду, на який припадає дата ліквідації.

До того ж треба врахувати, що у випадку наявності в Держреєстрі фізосіб - платників податків інформації про припинення діяльності ФОП, електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом припиняють.

Тому ліквідаційну податкову декларацію про майновий стан і доходи та останню податкову декларація платника ЄП подають особисто (уповноваженою на це особою) або надсилають поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Джерело: повідомлення ГУ ДПС у Волинській області.

Обирайте комплексне рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ від ЛІГА:ЗАКОН та миттєво подавайте звітність до держорганів, контролюйте борги й податки, а також моніторте контрагентів та бізнес-партнерів. Усе це в єдиному рішенні LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Ознайомитися з пропозицією.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар