Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін змінив правила паркування транспортних засобів

1.04.2021, 10:25
2760
0

Органи місцевого самоврядування отримають дієві важелі для розв’язання транспортних проблем у населених пунктах
Органи місцевого самоврядування отримають дієві важелі для розв’язання транспортних проблем у населених пунктах

Уряд схвалив проект постанови щодо удосконалення чинних Правил паркування транспортних засобів, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, інформує це Міністерство. Очікується, що прийняття постанови запровадить в Україні сучасніші та комфортніші умови паркування транспортних засобів. Це, своєю чергою, збалансує інтереси осіб з інвалідністю, пішоходів, автомобілістів, суб'єктів господарювання та забезпечить розвиток системи паркування в Україні на європейському рівні.

Проектом нормативно-правового акта, зокрема, передбачається:

- надати повноваження інспекторам з паркування (уповноважені посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради);

- запровадити відповідальність щодо доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів;

- удосконалити способи оплати паркувальних послуг (у платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування);

- ввести заборону для суб'єктів господарювання обладнувати місця для паркування на тротуарах.

Очікується збільшення надходжень коштів до місцевих бюджетів, використання майданчиків для паркування з максимальною ефективністю за рахунок раціональної організації та введення нових інноваційних технологій оплати послуг і контролю за здійсненням оплати. Також органи місцевого самоврядування отримають дієві важелі для розв'язання транспортних проблем у населених пунктах.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити прямо зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар