Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Із 1 грудня можна буде за добу змінити оператора, залишивши свій номер

9.04.2021, 08:30
260
0

Послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати із 1 травня 2019 року
Послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати із 1 травня 2019 року

Спрощена процедура зміни мобільного оператора зі збереженням номера телефону запрацює з 1 грудня 2021 року - обіцяє Мінцифри.

За майже 2 роки операторам надійшло близько 200 тис. офіційних звернень, але 40% заявникам відмовили. На заваді стала бюрократизованість процесів. Також важливо, що кожного року мобільних операторів залишають більше 7 млн користувачів, частина з яких потенційно могла б скористатися цією послугою.

Нова процедура значно полегшить життя абонента, який хоче залишити свій номер телефону, але змінити мобільного оператора:

  • номер перенесуть оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4;

  • абонент має звернутися до одного - нового оператора, а не до двох, як було раніше. Договір з колишньою компанією розірветься автоматично;

  • користувачі без контракту тепер зможуть залишити свій номер під час зміни оператора за спрощеним порядком - реєстрація в попереднього оператора не потрібна.

Міністерство юстиції України 5 квітня зареєструвало зміни, які розробляла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку. Очікується, що новий порядок призведе до зростання конкуренції між мобільними операторами та стимулюватиме до поліпшення якості послуг, які отримують українці.

Цифровому рішенню LIGA360 виповнюється рік, і ми даруємо щедрі подарунки. До 28 квітня ви можете безкоштовно протестувати преміум-пакети LIGA360 для вашої робочої ролі. Дізнавайтеся про акцію за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар