Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Віталій Кличко пояснив про рішення щодо можливого подовження суворого карантину до 10 травня

Реклама

Рішення про можливе подовження суворих обмежень місто ухвалюватиме, виходячи з епідеміологічної ситуації і динаміки розповсюдження хвороби. І прийматиме таке рішення Постійна комісія з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко, коментуючи інформацію в деяких ЗМІ про те, що місто нібито планує подовжити карантин до 10 травня.

"Я здивований, почувши такі "новини". Таке рішення в столиці може ухвалити тільки Постійна комісія з питань техногенно екологічної безпеки. А це питання на засідання не виносили і рішення такого не обговорювали і не ухвалювали. Я не виключаю, що питання про подовження суворих обмежень може постати. Але виключно з огляду на динаміку розповсюдження хвороби. Якщо кількість хворих буде і надалі зростати, я не виключаю, що це може статися. Ми спостерігаємо за динамікою. Поки ми четвертий день в карантині", - наголосив Віталій Кличко.

Працюйте віддалено та моніторте діяльність партнерів, конкурентів і співробітників за допомогою нового інструменту - LIGA360. Ця оригінальна IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди та містить персональні набори інструментів і зручні внутрішні комунікації для роботи бухгалтерів, юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR. Дізнайтеся більше.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини