Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Києві ресторанам та кафе дозволили літні майданчики, але клієнтів на них приймати заборонено

Реклама

У столиці з 15 квітня дозволяється монтаж літніх майданчиків біля закладів харчування. Про це повідомив Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Укласти договір пайової участі в утриманні об'єктів благоустрою можна у Центрі надання адміністративних послуг онлайн. Також наявна покрокова відеоінструкція з цього приводу.

Однак варто зазначити, що наразі літні майданчики не можуть приймати відвідувачів, адже відповідно до протиепідемічних обмежень, які діють у столиці, заклади громадського харчування працюють лише "на винос" та на доставку.

Бізнес захищає свою нерухомість з системою SMS-Маяк. Онлайн-контроль змін статусу нерухомості та земельних ділянок.

Днями Київрада розширила пільги та преференції для малого і середнього бізнесу столиці, який постраждав через пандемію. Так, зокрема, на період дії карантинних обмежень зменшено розмір пайової участі власникам майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, у тому числі сезонних та відкритих (літніх) майданчиків. Внесок становитиме одну гривню, незалежно від розміру пайової участі, визначеного у договорах.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. А дізнатися про дієві практики захисту від безпідставних претензій контролерів - у системі судових рішень VERDICTUM.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини