Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ПКУ перепишемо, щілини залатаємо — міністр фінансів анонсує низку змін по податках

20.04.2021, 14:40
662
0

Зміни в ПКУ повинні допомогти в боротьбі з тими, хто уходив від сплати податків
Зміни в ПКУ повинні допомогти в боротьбі з тими, хто уходив від сплати податків

Міністр фінансів Сергій Марченко розповів, що планується низка змін по податках: "Ми готуємо пакет змін до Податкового кодексу. Найближчим часом будемо подавати [на розгляд Верховною Радою]. Я не буду поки розкривати деталі, але ми хочемо зробити так, щоб ті, хто був "дуже хитро зроблений", платили податки в нашій країні".

На уточнююче запитання "А хто у нас "хитро зроблений"?" міністр відповів: "Все, хто йшов від сплати податків через Податковий кодекс. Ми залатаємо проломи, які були створені за останні роки".

А ось від питання "Коли податкова припинить змінювати реквізити щороку для сплати ЄСВ та єдиного податку?", міністр фактично ухилився, зауваживши, що задасть його новому голові податкової (інтерв'ю записувалося до призначення Олексія Любченка главою ДПС).

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. А дізнатися про дієві практики захисту від безпідставних претензій контролерів - у системі судових рішень VERDICTUM.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар