Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд продовжив карантин до 30 червня — прем’єр зробив заяву щодо режиму на Великдень і травневі свята

21.04.2021, 15:55
3411
0

Влада закликає залишатися вдома в період травневих свят та Великодня
Влада закликає залишатися вдома в період травневих свят та Великодня

Кабінет Міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації, тобто загальний карантин у країні, до 30 червня. Про це інформує "Коронавірус_інфо", верифікований МОЗ проект про коронавірус в Україні.

Своєю чергою, прем'єр-міністр Д. Шмигаль заявив: "Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров'я та життя наших близьких. Особливо таку обачність та свідоме ставлення ми маємо показати в період травневих свят та Великодня. У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома. Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності. Лише наша обережність, дотримання протиепідемічних правил та вакцинація зможуть зупинити вірус".

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити прямо зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар