Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи може ФОП-перукар на І групі надавати послуги манікюру, педикюру, візажу, косметології та масажу — ДПС

Реклама

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що фізична особа - підприємець - платник єдиного податку першої групи, яка здійснює діяльність, з надання перукарських послуг, що належить до класу 96.02 "Надання послуг перукарнями та салонами краси", також має право надавати послуги манікюру, педикюру, візажу, косметології та масажу обличчя без використання праці найманих осіб.

Згідно з підпунктом 1 п. 291.4 ПКУ до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізособи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

Перелік видів послуг, які відносяться до побутових послуг населенню та надаються платниками єдиного податку першої та другої груп, визначено п. 291.7 ПКУ, який включає вид діяльності "послуги перукарень".

При цьому згідно з пп. 5 п. 298.3 ПКУ у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначаються обрані суб'єктом господарювання види господарської діяльності згідно з Класифікатором видів економічної діяльності ДК 009:2010.

Відповідно до КВЕД ДК 009:2010 послуги перукарень відносяться до класу 96.02 "Надання послуг перукарнями та салонами краси".

Згідно з Наказом № 396 клас 96.02 "Надання послуг перукарнями та салонами краси" КВЕД ДК 009:2010 включає миття волосся, підрівнювання та підстригання, укладання, фарбування, тонування, завивання, розпрямлення волосся та подібні види послуг, що їх надають для чоловіків та жінок, а також гоління та підрівнювання бороди, масаж обличчя, манікюр і педикюр, макіяж тощо.

Нагадуємо, що карантин і пандемія не звільняють підприємців від обов'язкового подання звітності. Отримайте найпростіший та надійний сервіс формування і подання звітності для ФОП.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини