Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Міненерго пропонує перенести підвищення цін на електроенергію для населення ще на місяць

Реклама

Міністерство енергетики ініціювало продовження терміну дії чинного ПСО до 1 серпня. Це створить умови для можливості використання об'єктивних даних для належного обрахунку моделі фінансової стабільності учасників ПСО для забезпечення тривалого стійкого ефекту. ПСО - це покладання спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії.

"Нова модель ПСО має реалізувати два головних завдання: захистити соціально вразливі верстви населення через зниження та прогнозованість тарифу, а також забезпечити підприємствам генерації можливість для модернізації виробничих потужностей та стабільної роботи", - йдеться в повідомленні Міненерго.

Як відомо, у кінці грудня минулого року Кабмін скасував пільговий тариф на перші 100 кВт електроенергії в розмірі 0,9 грн/кВт-год. Було встановлено єдиний тариф на електроенергію для населення - 1,68 грн/кВт-год. Наразі він діє до 30 червня.

За різноманітними повідомленнями у ЗМІ нова модель ПСО має передбачати диференційований підхід до оплати електроенергії в залежності від категорій споживачів, зокрема - меншу плату для тих побутових споживачів, які споживають за місяць менше 100 кВт-год. За попередніми оцінками максимальний тариф може сягати 3 грн/кВт-год.

Як бухгалтеру встигнути за щоденним потоком інформації? Зарплата й кадри, податки, бухоблік - ексклюзивну аналітику щодо цих питань ви отримаєте у LIGA360. Замовляйте тестовий доступ уже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини