Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Переведення діловода на посаду спеціаліста в місцевій раді – чи треба згода від працівника

Реклама

НАДС висловилося щодо нюансів переведення працівника з посади діловода на посаду спеціаліста в органі місцевого самоврядування.

У листі від 15.06.2020 р. № 4443/13-20 відсилають до норм Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" від 07.06.2001 р. № 2493-III та КЗпП.

Треба враховувати, що посада діловода віднесена до посад службовців апарату (секретаріату) органів місцевого самоврядування.

Проте на посади спеціалістів органів місцевого самоврядування призначають на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

Водночас, відповідно до ст. 32 КЗпП, переведення на іншу роботу в тій же установі допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у ст. 33 КЗпП та в інших випадках, передбачених законодавством.

Тому при переведенні особи, яка пройшла конкурсний відбір, з посади діловода на посаду спеціаліста 1 категорії можуть застосовуватися норми ст. 32 КЗпП.

Маєте кадрові питання? Відповіді знайдете в системі LIGA360: Бухгалтер. Тут об'єднані ключові професійні видання “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”. Більше переваг дізнайтеся за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини