Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ТРЦ, ресторани, кінотеатри і спортзали з 80% вакцинованого персоналу прийматимуть вакцинованих клієнтів без обмежень — депутатська ініціатива

Реклама

Групою депутатів зареєстровано в парламенті проект Постанови про особливості поширення на вакцинованих осіб обмежень, встановлених з метою протидії поширенню пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (№ 6002 від 07.09.2021 р.).

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ до системи.

Проект Постанови передбачає, що Кабінету Міністрів України, Державній та регіональним комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі виникнення необхідності запровадження на всій території України чи на території окремого регіону (адміністративно-територіальної одиниці) заборони (обмежень) забороняється поширювати обмеження на суб'єктів господарювання, не менше 80% працівників яких пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Йдеться про такі обмеження:

- приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб'єктами діяльності у сфері культури;

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо);

- приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах чи інших закладах розважальної діяльності;

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;

- приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах;

- роботи закладів, що надають послуги з розміщення.

Указаним суб'єктам господарювання, як виняток, дозволяється прийняття (обслуговування) виключно відвідувачів (клієнтів), які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, за умови пред'явлення ними документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Також депутати пропонують, щоб не можна було забороняти проведення масових заходів за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Обирайте те, що потрібно саме Вашому бізнесу, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини